Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Varinė perforuota šyna, M6, 20X5, 1000 mm
| Ilgis (mm) | 1000 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 5 |
| Nominali srovė In | 250 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Ilgis | 1000 mm |
| Plotis | 1000 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Lankstus | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1022 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 34 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 34 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.42 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
