Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Varžtai dangčiui, 12 vnt.
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 110 |
| Aukštis (mm) | 10 |
| Priedo tipas | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Medžiaga | Tērauds |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.03 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.03 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.25 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 24000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1185 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 271.832 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
