Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Varžtinis gnybtynas neutralei, 4 jungtys, montavimas ant DIN bėgelio
| Ilgis (mm) | 14 |
| Plotis (mm) | 9 |
| Aukštis (mm) | 6.5 |
| Gręžimo skylės centrinis atstumas | 6 mm |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | Ne |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 25 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 8 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 15 mm² |
| Nominali srovė In | 63 A |
| 1 elektros jungties tipas | Spraudņa savienojums |
| 2 elektros jungties tipas | Spraudņa savienojums |
| Polių skaičius | 1 |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 4 |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Cits |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -25 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 40 °C |
| Plotis | 17 mm |
| Aukštis | 29 mm |
| Reikalinga uždarymo plokštė | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 14 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.021 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.42 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 480 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.465 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 11520 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1150 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 274.16 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
