Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vega D paviršinio montavimo skydas, 168 mod., be durų
| Ilgis (mm) | 1230 |
| Plotis (mm) | 560 |
| Aukštis (mm) | 200 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Eilučių skaičius | 7 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Dangčio tipas | Nav |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Korpuso medžiaga | Cits |
| Vidinis gylis | 193 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Ne |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Aukštis | 1200 mm |
| Plotis | 550 mm |
| Gylis | 193 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 570 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 1230 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 19.77 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1500 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
