Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vega D skydas, virštinkinio montavimo, be durų, tuščias, 120 mod.
| Ilgis (mm) | 930 |
| Plotis (mm) | 560 |
| Aukštis (mm) | 200 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Nav |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Durų tipas | Nav |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 160 A |
| Aukštis | 900 mm |
| Plotis | 550 mm |
| Gylis | 193 mm |
| Vidinis gylis | 193 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Modulių skaičius | 120 |
| Eilučių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 4 |
| Korpuso medžiaga | Tērauda plāksne/plastmasa |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 930 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 565 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 12 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 8 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1080 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
