Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
VegaD skydas, 687x550x150 mm, 72 mod., įleidžiamas, be durų
| Ilgis (mm) | 632 |
| Plotis (mm) | 715 |
| Aukštis (mm) | 160 |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Dangčio tipas | Nav |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Korpuso medžiaga | Cits |
| Suprojektuotas gylis | 110 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 687 mm |
| Suprojektuotas plotas | 550 mm |
| Vidinis gylis | 110 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Ne |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Aukštis | 687 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 150 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 650 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 725 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 11.35 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 650 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 725 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 11.35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 8 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 870 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1300 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
