Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vertikalūs funkciniai profiliai, 1900 mm, Q+
| Ilgis (mm) | 1791.6 |
| Plotis (mm) | 63 |
| Aukštis (mm) | 36.6 |
| Priedo tipas | Cits |
| Medžiaga | Tērauds |
| Plotis | 1791.6 mm |
| Aukštis | 36.6 mm |
| Gylis | 63 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 11.5 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 85 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 1330 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1223 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
