Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vertikalus srovėlaidis, 2x3F, strypeliai, 125mm, kairiam prijungimui iš apačios
| Ilgis (mm) | 32 |
| Plotis (mm) | 97 |
| Aukštis (mm) | 84 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Polių skaičius | 3 |
| Dalies matmenys | 17.8 mm |
| Skerspjūvis | 10 mm² |
| Ilgis | 146 mm |
| Nominali srovė Iu | 63 A |
| Elektrinės jungties tipas | Piespraude |
| Izoliuotas | Taip |
| Nominali įtampa Ue | 4 kV |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 415 V |
| Tinka įrenginiams su N magistraline jungtimi | Ne |
| Tinka įrenginiams su papildomu jungikliu | Ne |
| Spalva | 3xbrūns / 1xzils |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 8 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 32 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 97 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.968 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.982 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 313 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.28 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 990 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 173.72 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
