Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Viengubas TV lizdas, F sistema, Berker Integro, matinis antracitas
| Plotis (mm) | 55.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Modelis | Cilpas kontaktligzda |
| Lizdo išvesties tipas | Televizors |
| DAB+ | Nē |
| Gaubtas | Centrālā vāka plāksne |
| Išvesčių skaičius | 1 |
| Tinka kabeliniam modemui | Taip |
| TV dažnių juosta | 5 Megahertz |
| TV dažnių juosta | 2400 Megahertz |
| Tinka nuotoliniam energijos tiekimui | Taip |
| Ekranavimo efektyvumo klasė | A klase |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 55 mm |
| Įrenginio aukštis | 55 mm |
| Įrenginio gylis | 33 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.22 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.22 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
