Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vieno klavišo jungiklis su klavišu, Berker Integro Flow/Pure, rudas matinis
| Ilgis (mm) | 25.2 |
| Plotis (mm) | 55.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Laidyno sistema | Izslēgšanas slēdzis 1 pols |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar centrālo pārseguma plāksni |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | Ne |
| Svirtelių skaičius | 1 |
| Montavimo metodas | Iebūvēta uzstādīšana |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Brūns |
| RAL numeris (gretimas) | 8017 |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Nē |
| Apšvietimas | Nē |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP44 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Šildymo jungiklis | Ne |
| Plovimo mašinos jungiklis | Ne |
| Įrenginio plotis | 55.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Įrenginio gylis | 25.2 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.34 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.335 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
