Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vienpusis stulpelis 45×45 mm, 700 mm aukščio, natūralaus aliuminio
| Ilgis (mm) | 700 |
| Plotis (mm) | 65 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Stulpo formos | Taisnstūra |
| Modelis | Vienpusējs |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | Ne |
| Reguliuojamas | Ne |
| Kolonos aukštis | 650 mm |
| Kolonos aukštis | 650 mm |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 66 mm |
| Stulpelio plotis | 66 mm |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 1 |
| Gaubto plotis | 45 mm |
| Dangos gylis | 15 mm |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvēšana |
| Kintanti vieta | Ne |
| Tinka montuoti prie lubų | Ne |
| Tinka montuoti ant grindų | Taip |
| Kabelio įeiga | Apakšā |
| Kiaurai prakišamas profilis | Taip |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Alumīnijs |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Taip |
| Kolonos paviršius | Anodēts |
| Kolonos spalva | Alumīnijs |
| Gaubto medžiaga | Alumīnijs |
| Gaubto medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Taip |
| Paviršiaus danga | Neapstrādāts |
| Gaubto spalva | Alumīnijs |
| Pertvarų skaičius | 1 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 1900 mm² |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 63 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 63 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 700 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.9 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 770 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.734 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 79.68 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
