Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vientisos durys, 1250x800x400 mm, Orion. tech
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 800 |
| Aukštis (mm) | 1250 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 1250 mm |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Suprojektuotas gylis | 300 mm |
| Vidinis gylis | 300 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1.5 mm |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Jungės skylių skaičius | 2 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Kanalo įvesčių skaičius | 2 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Saugos klasė | I |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 825 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 1285 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 333 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1285 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 825 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 333 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 54 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
