Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vientisos durys, 850x500mm, Naujoji VegaD
| Ilgis (mm) | 40 |
| Plotis (mm) | 517.1 |
| Aukštis (mm) | 882.9 |
| Modelis | Cits |
| Įstiklintų durų versija | Taip |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Taip |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 850 mm |
| Gylis | 35 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Pulvera pārklājums |
| Spalva | Balts |
| Saugos laipsnis (IP) | IP41 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 915 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 532 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 49 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 5.64 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 24 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
