Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vienvietis adapteris, v/t., Berker Q1, lakuotas antracitas velvetas
| Svoris (neto) | 0.104 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Virsmas rāmis |
| Tinka montuoti ant esamos įleidžiamos dėžės | Taip |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Stalinis įrenginys | Nē |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Su montavimo vamzdžio įvadu | Taip |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Plotis | 85.15 mm |
| Aukštis | 84.7 mm |
| Gylis | 34.75 mm |
| Įrenginio plotis | 85 mm |
| Įrenginio aukštis | 85 mm |
| Įrenginio gylis | 35 mm |
| Atitinka BS 4662 | Nē |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.04 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
