Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vienvietis rėmelis ABS, be halogeno, 55×55 mm, dangtis 80mm, BR, RAL9011
| Ilgis (mm) | 103 |
| Plotis (mm) | 80 |
| Aukštis (mm) | 12 |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Ilgis | 103 mm |
| Su atidarymu | 55 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 55 mm |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Įrenginio tipas | Ierīces ar centrālo plāksni |
| Be halogeno | Taip |
| RAL numeris | 9006 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Bendras gaubtas | Taip |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.017 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.119 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 93.544 |
| Marketingo skrajutė (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
