Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis adapteris su dugnu, 3-vietis, Berker S1, matinis antracitas
| Svoris (neto) | 0.165 |
| ETIM klasė | EC000080 Virsmas korpuss iebūvētai komutācijas ierīcei |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Kryžminio kanalo montavimas | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Atsparus smūgiui | Ne |
| Įrenginio plotis | 83 mm |
| Įrenginio aukštis | 225 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.165 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 274 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 187 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.88 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1665 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1010 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 316.04 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
