Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis judesio jutiklis, 360°, IP54
| Skersmuo (mm) | 125.5 |
| Ilgis (mm) | 125.5 |
| Plotis (mm) | 125.5 |
| Aukštis (mm) | 51 |
| Su DALI sąsaja | Ne |
| Pastovi šviesos kontrolė | Ne |
| Šildymo, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemos valdymas | Ne |
| Priverstinis išjungimas | Ne |
| Gyvūnų zona | Ne |
| Jungiamas į tinklą | Taip |
| Optimalus montavimo aukštis | 4 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 4 m |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 4 m |
| Tinka belaidžiam perdavimui | Ne |
| Nuotolinė operacija | Taip |
| Su nuotoliniu valdymu | Ne |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | Taip |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Taip |
| Su signaliniu įtaisu | Ne |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | Taip |
| Užtamsinimo funkcija su užtamsinimo pagrindiniu elementu | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 360 ° |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 360 ° |
| Horizontalaus pasukimo diapazono jutiklis | 360 ° |
| Horizontalaus pasukimo diapazono jutiklis | 360 ° |
| Maksimali perjungimo galia LED | 400 W |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.328 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 14 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 144 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 77 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.329 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 14 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.022 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 336 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1090 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 143.528 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |