Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis plastikinis skydelis su baltomis durelėmis, IP40, 4×12, Golf
| Ilgis (mm) | 98.5 |
| Plotis (mm) | 281.5 |
| Aukštis (mm) | 646.5 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Vidinis gylis | 99 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Aukštis | 647 mm |
| Plotis | 282 mm |
| Gylis | 99 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 665 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 295 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.7 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1350 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
