Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis plastikinis skydelis su skaidriomis durelėmis, IP40, 1×4, Golf
| Ilgis (mm) | 98.5 |
| Plotis (mm) | 137.5 |
| Aukštis (mm) | 183.5 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Vidinis gylis | 99 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 184 mm |
| Plotis | 138 mm |
| Gylis | 99 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.5 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 480 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 30.23 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 240 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
