Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis skydelis, 2-jų eilių, 36 modulių IP30
| Ilgis (mm) | 103 |
| Plotis (mm) | 355 |
| Aukštis (mm) | 375 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Dangčio tipas | Pēc izvēles |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cilindrs |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Suprojektuotas gylis | 103 mm |
| Vidinis gylis | 103 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| EMC versija | Ne |
| Atsparus UV spinduliams | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Aukštis | 375 mm |
| Plotis | 355 mm |
| Gylis | 103 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 385 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 18 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 48 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1120 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
