Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Virštinkinis skydelis, 2 moduliai, IP30
| Ilgis (mm) | 82 |
| Plotis (mm) | 55 |
| Aukštis (mm) | 160 |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Dangčio tipas | Pēc izvēles |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Vidinis gylis | 82 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Ne |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Ne |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| EMC versija | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 160 mm |
| Plotis | 55 mm |
| Gylis | 82 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.135 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 570 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 172 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.32 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 90 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 900 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 143.8 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
