Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WNA683 Montavimo korpusas, 3-jų vietų, v/t., H, IP55, pilkas
| Ilgis (mm) | 56 |
| Plotis (mm) | 218 |
| Aukštis (mm) | 76 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Virsmas montāžas kaste |
| Tinka montuoti ant esamos įleidžiamos dėžės | Taip |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 3 |
| Stalinis įrenginys | Nē |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7011 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Taip |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Įėjimų skaičius | 4 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Plotis | 218 mm |
| Įžeminimo gnybtų skaičius | 1 |
| Aukštis | 78 mm |
| Gylis | 55.7 mm |
| Įrenginio plotis | 218 mm |
| Įrenginio aukštis | 76 mm |
| Įrenginio gylis | 56 mm |
| Atitinka BS 4662 | Nē |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 218 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.172 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 223 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.209 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 24 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.472 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 960 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 238.88 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
