Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WNC035 Vieno klavišo jungiklis su raktu v/t ,IP55, pilkas matinis
| Ilgis (mm) | 62 |
| Plotis (mm) | 76 |
| Aukštis (mm) | 76 |
| Žaliuzėms | Taip |
| Roletams | Taip |
| Markizėms | Ne |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar pilnu korpusu |
| Modelis | 2 polu slēdzis |
| Polių skaičius | 2 |
| Veikimo metodas | Atslēga |
| Su elektriniu užraktu | Taip |
| Su mechaniniu užraktu | Nē |
| Kontroliuojamas mechaniškai | Taip |
| Valdomas su elektronika | Ne |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 7011 |
| Permatomas | Ne |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Nominali įtampa | 240 V |
| Įrenginio plotis | 76 mm |
| Įrenginio aukštis | 78 mm |
| Įrenginio gylis | 89.9 mm |
| Suprojektuotas plotas | 76 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 78 mm |
| Suprojektuotas gylis | 32 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 64 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.152 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 66 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2640 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 72.95 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |