Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
WTA1700BG Dugnas virštinkinei dėžutei, 1- vietis, Berker, juodas blizgus
| Svoris (neto) | 0.05 |
| ETIM klasė | EC000013 Pamatplāksne uzstādīšanai |
| Modelis | 1 reizes |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris (gretimas) | 9005 |
| Permatomas | Ne |
| Tinka instaliaciniam kanalui | Ne |
| Įrenginio plotis | 85.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 87.5 mm |
| Įrenginio gylis | 2.7 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.101 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 29600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
