1. moduļa ieeja + 1 izeja, 10A, IP55, KNX radio
| Svars (neto) | 0.31 |
| ETIM klase | EC001584 I/O ierīce kopņu sistēmai |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Jā |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Citas kopņu sistēmas | Nav |
| Iespējama attālināta darbība | Jā |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| LED vadība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ievades kanālu skaits | 1 |
| Slēdžu ieeju skaits | 1 |
| Ieeju skaits | 1 |
| Pārslēgšanas strāva | 10 A |
| Pārslēgšanas strāva (pretestība) | 10 A |
| Pārslēgšanas jauda | 1500 VA |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Izejas kanālu skaits | 1 |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 1 |
| Izejas jauda | 1500 VA |
| Ar slēdža funkciju | Jā |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālais darba spriegums | 195 V |
| Nominālais darba spriegums | 253 V |
| Nepieciešams ārējais signāla spriegums | Nē |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Strāvas veids | Maiņstrāvas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.35 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.97 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 384 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1070 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 166.28 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
