125/160A slēdžu atvienotāji W800 mm
| Garums (mm) | 20 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 820 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 127 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
