18-kanālu tālvadības pults ar izgaismotām pogām, KNX
| Garums (mm) | 16 |
| Platums (mm) | 50.2 |
| Augstums (mm) | 133.6 |
| Maksimālais vadāmo ierīču skaits | 50 |
| Iepriekš ieprogrammēts | Nē |
| Bezvadu | Jā |
| Signāla pārraide | Radiofrekvence (RF) |
| Signāla frekvence | 863 MHz |
| Signāla frekvence | 863 MHz |
| Ar displeju | Nē |
| Adaptīvs (pašmācības) | Nē |
| Augstums | 133.6 mm |
| Platums | 50.2 mm |
| Dziļums | 16 mm |
| Vienvirziena | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 21 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 186 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 118 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.135 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 21 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 369 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.253 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 504 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 101.072 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
