1PH Skaitītājs 40A, tiešais, 1M MBUS MID
| Garums (mm) | 92 |
| Platums (mm) | 18 |
| Augstums (mm) | 67 |
| Skaitītāja veids | Elektronisks |
| Nominālā strāva (In) | 40 A |
| Maksimālā strāva (Imax) | 40 A |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 92 V |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 276 V |
| Biežums | 45 Hz |
| Biežums | 65 Hz |
| Precizitātes klase | B |
| Staba tips | Vienfāzes |
| Tarifa veids | Divu tarifu |
| Tarifu kontrole | Iekšējais |
| Mērījumu veids slodzes profils | Nē |
| Evakuācijas mehānisms | Jā |
| Kalibrēts | Jā |
| Impulsa izeja | Optiskais |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 92 mm |
| EEC40 paraksts | Nē |
| Ar bloķēšanas kodu | Nē |
| Pozīciju skaits kopā (skaitītājs) | 7 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.16 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 204.92 |
| Tehniskais pielikums 3 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |