1PH Skaitītājs, tiešais, 80A 2M S0 MID
| Garums (mm) | 92 |
| Platums (mm) | 36 |
| Augstums (mm) | 67 |
| Skaitītāja veids | Elektronisks |
| Nominālā strāva (In) | 80 A |
| Maksimālā strāva (Imax) | 80 A |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 92 V |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 276 V |
| Nominālais spriegums (Un) L-L | 230 V |
| Nominālais spriegums (Un) L-L | 230 V |
| Biežums | 45 Hz |
| Biežums | 65 Hz |
| Enerģijas patēriņš | 0.6 W |
| Precizitātes klase | B |
| Staba tips | Vienfāzes |
| Modelis | Tieša mērīšana |
| Enerģijas veids | Efektīva jauda un žalūzijas jauda |
| Piemērots | Pirkšana/piegāde |
| Tarifa veids | Divu tarifu |
| Tarifu kontrole | Ārējais |
| Mērījumu veids slodzes profils | Nē |
| Evakuācijas mehānisms | Jā |
| Kalibrēts | Jā |
| Apstiprinājums | Mērinstrumentu direktīva |
| Impulsa izeja | Elektriskais |
| Impulsa tips | S0 |
| Pulsa ātrums | 1 Imp/kWh (kvarh) |
| Pulsa ātrums | 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Indikācijas veids | Digitālais |
| Montāžas metode | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Platums | 36 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 92 mm |
| Saskarnes veids | Cits |
| EEC40 paraksts | Nē |
| Ar bloķēšanas kodu | Nē |
| Pozīciju skaits kopā (skaitītājs) | 9 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 74 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.45 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.235 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.955 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 239.48 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |