2 pusējs stabiņš uz flances, 650 mm
| Garums (mm) | 650 |
| Platums (mm) | 90 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Pīlāra forma | Taisnstūra |
| Iepriekš savienots | Nē |
| Regulējams | Nē |
| Kolonnas augstums | 650 mm |
| Kolonnas augstums | 650 mm |
| Kolonnas dziļums | 130 mm |
| Kolonnas platums | 98 mm |
| Izmantojamo vāku skaits | 2 |
| Vāka platums | 80 mm |
| Vāka dziļums | 15 mm |
| Vietas mainīgais | Jā |
| Piemērots griestu montāžai | Nē |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Kabeļa ieeja | Apakšā |
| Caurlaidīgs profils | Jā |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Alumīnijs |
| Materiālu kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Cits |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Jā |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Anodēts |
| Krāsu kolonna | Alumīnijs |
| Materiāla vāks | Alumīnijs |
| Materiāla kvalitātes segums | Cits |
| Materiāls bez halogēna | Jā |
| Vāka virsma | Neapstrādāts |
| Krāsains vāciņš | Alumīnijs |
| Starpsienu skaits | 2 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 10800 mm² |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 138 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 68 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.886 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 770 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.886 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1030 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 102.72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
