2V rāmis, melns
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 152 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Vāka platums | 80 mm |
| Garums | 152 mm |
| Diametra atvērums | 48 mm |
| Vienību skaits | 2 |
| Ierīces veids | Sienas kanāla kontaktligzda, 2 reizes |
| Bez halogēna | Jā |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Locītavu pārsegs | Jā |
| Ar etiķetes apgabalu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 153 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 81 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 13 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.031 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.03 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.195 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1680 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 90.52 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |