3PH Skaitītājs, tiešais, 125A 6M MODBUS MID
| Garums (mm) | 92 |
| Platums (mm) | 108 |
| Augstums (mm) | 67 |
| Skaitītāja veids | Elektronisks |
| Nominālā strāva (In) | 125 A |
| Maksimālā strāva (Imax) | 125 A |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 92 V |
| Nominālais spriegums (Un) N-L | 276 V |
| Nominālais spriegums (Un) L-L | 160 V |
| Nominālais spriegums (Un) L-L | 480 V |
| Biežums | 45 Hz |
| Biežums | 65 Hz |
| Precizitātes klase | B |
| Staba tips | Četri diriģenti |
| Tarifa veids | Vairāki tarifi |
| Tarifu kontrole | Iekšējais/ārējais |
| Mērījumu veids slodzes profils | Nē |
| Evakuācijas mehānisms | Jā |
| Kalibrēts | Jā |
| Impulsa izeja | Optiskais |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Platums | 107 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 92 mm |
| EEC40 paraksts | Nē |
| Ar bloķēšanas kodu | Nē |
| Pozīciju skaits kopā (skaitītājs) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 142 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.735 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.275 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 245.6 |
| Tehniskais pielikums 3 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
