Aizmugures siena
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 620 |
| Augstums (mm) | 1200 |
| Piemērots kā sānu panelis | Nē |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Jā |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 620 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 270 mm |
| Platums | 620 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 8 |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1250 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 630 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 47 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 12.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
