Aizmugures siena
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 625 |
| Augstums (mm) | 795 |
| Piemērots kā sānu panelis | Nē |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Jā |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 620 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 270 mm |
| Platums | 620 mm |
| Augstums | 750 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 5 |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 635 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 46 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
