Apaļa ķēde
| Garums (mm) | 790 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Augstums | 70 mm |
| Platums | 70 mm |
| Garums | 1000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 4182 mm² |
| Bez halogēna | Jā |
| RAL numurs | 9005 |
| Pastāvīgo starpsienu skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1015 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.678 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 79.81 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
