Aparātkārba
| Garums (mm) | 55 |
| Platums (mm) | 55 |
| Augstums (mm) | 11 |
| Montāžas izkārtojums | Centrālā vāka plāksne |
| Izmantošana | AAE/IAE (ISDN) |
| Atbalsta gredzens | Nē |
| Ar putekļu vāku | Nē |
| Ar eņģu vāku | Nē |
| Izejas virziens | Slīpi |
| Apdrukājama etiķete | Bez norādes lauka |
| Ar nospiedumu | Nē |
| Montāžas metode | Cits |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Termoplastisks |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Virsmas apdare | Mets |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9011 |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar skrūvi |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 2 |
| Ar autobusiem/sakabēm | Nē |
| Piemērots savienotāju skaitam | 2 |
| Ar sasprindzinājuma mazināšanu | Nē |
| Ekranēti autobusi | Nē |
| Ekranēts korpuss | Jā |
| Spīduma terminālis | Nē |
| Ar apgaismojumu | Nē |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP00 |
| Triecienizturība | IK07 |
| Ierīces platums | 55 mm |
| Ierīces augstums | 55 mm |
| Ierīces dziļums | 13 mm |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.009 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.126 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 5760 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 97.576 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
