Astro pulkstenis 1 Kanāla
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 36 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Kanālu skaits | 1 |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Frekvences barošanas spriegums | 60 Hz |
| Autonomija gados | 5 |
| Teksta norādījumi displejā | Nē |
| Ārējā plānošana | Jā |
| Ar atmiņas karti | Nē |
| 60 min programma | Jā |
| 24 h programma | Nē |
| Nedēļas programma | Jā |
| Gada programma | Nē |
| Brīvdienu programma | Nē |
| Impulsu programma | Nē |
| Cikla programma | Jā |
| Astro programma | Jā |
| Nejauša programma | Nē |
| Stundu skaitītājs | Nē |
| Elektrotīkls sinhrons | Nē |
| Kvarca kontrole | Jā |
| Radiovadāms | Nē |
| Radiovadāms (DCF77) | Jā |
| GPS (globālā pozicionēšanas sistēma) | Nē |
| Kontaktpersonas veids | Pārslēgšanas kontakts (NO/NC) |
| Kontaktpersonu skaits | 1 |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 1. kanāls | 1 min |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 2. kanāls | 1 min |
| Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana | Jā |
| Piemērots manuālai darbībai | Nē |
| Ārējā spiedpogas ieeja | Nē |
| Priekšatlases pārslēgšana | Jā |
| Nominālā komutācijas strāva pie 250 V maiņstrāvas | 16 A |
| Bezpotenciāla slēdža kontakts | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.15 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.205 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 267.8 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |