Atbalsta sliede, Univers, 1000mm
| Garums (mm) | 18 |
| Platums (mm) | 1000 |
| Augstums (mm) | 25 |
| Platums | 1000 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
