Atbalsta sliede, Univers, 500mm
| Garums (mm) | 495 |
| Platums (mm) | 25 |
| Augstums (mm) | 12 |
| Modelis | Cits |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
