Atbalsta sliede, universāla, 3 lauki
| Garums (mm) | 19 |
| Platums (mm) | 750 |
| Augstums (mm) | 76 |
| Platums | 750 mm |
| Augstums | 76 mm |
| Dziļums | 19 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
