Ātrā savienojuma spaile
| Garums (mm) | 34 |
| Platums (mm) | 30 |
| Augstums (mm) | 33 |
| Polu skaits | 1 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Savienojuma veids | Skrūvju / atsperu skavas savienojums |
| Montāžas metode | Fiksējama montāža |
| Ieeju skaits | 1 |
| Izeju skaits | 5 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Jā |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Jā |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 25 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 4 mm² |
| Sazinieties ar seifu | Jā |
| Augstums | 33 mm |
| Platums | 30 mm |
| Dziļums | 34 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 34 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 33 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.064 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 87 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.035 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 285 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 1.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 91.8 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
