Augšējais un apakšējais rāmis 900×600
| Garums (mm) | 600 |
| Platums (mm) | 900 |
| Augstums (mm) | 120 |
| Piemērots jumta dēļiem | Jā |
| Piemērots grunts dēļiem | Jā |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 900 mm |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 900 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 600 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar deaerāciju | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Ar kabeļa ievadi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 920 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 610 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 19 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
