Augstfrekvences kustību sensors 360° montējams pie grietiem, balts
| Diametrs (mm) | 125.5 |
| Garums (mm) | 125.5 |
| Platums (mm) | 125.5 |
| Augstums (mm) | 51 |
| Ar DALI interfeisu | Nē |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Nē |
| HVAC vadība | Nē |
| Piespiedu izslēgšana | Nē |
| Dzīvnieku zona | Nē |
| Tīklojams | Jā |
| Optimāls montāžas augstums | 4 m |
| Maksimālais transmisijas diapazons uz sāniem | 4 m |
| Maksimālais pārraides diapazons frontāli | 4 m |
| Piemērots bezvadu pārraidei | Nē |
| Attālināta darbība | Jā |
| Ar tālvadības pulti | Nē |
| Reakcijas vērtības jutība ir regulējama | Jā |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Jā |
| Ar signāla bloku | Nē |
| Atbildes vērtības spilgtuma noteikšanas funkcija | Jā |
| Dim funkcija ar dimmera pamatelementu | Nē |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas apdare | Spīdīgs |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 50 Hz |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Pagriežamā diapazona sensors, horizontāls | 360 ° |
| Pagriežamā diapazona sensors, horizontāls | 360 ° |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 400 W |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.328 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 14 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 144 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 77 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.329 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 14 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.022 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 336 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 143.528 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |