Automātslēdzis MBN116 1x16A B-raksturlīkne 6kA
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Atbrīvošanas raksturojums | B |
| Polu skaits (kopā) | 1 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 1 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Strāvas ierobežojošā klase | 3 |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP2X |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 35 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.112 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Mārketinga brošūra (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |