Baltas durvis NewVegaD 1200x500mm
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 517.1 |
| Augstums (mm) | 1182.9 |
| Modelis | Cits |
| Versija kā stiklotas durvis | Jā |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 1150 mm |
| Dziļums | 35 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP41 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 530 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
