Barošanas bloks 24 V DC 1A
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 72 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| 1. sekundārais izejas spriegums | 24 V |
| 1. sekundārais izejas spriegums | 24 V |
| Maksimālā izejas strāva 1 | 1 A |
| Sekundārais spriegums regulējams | Nē |
| Nominālā vērtība izejas spriegums 1 | 24 V |
| Nominālā vērtība izejas strāva 1 | 1 A |
| Izturīgs pret īssavienojumu | Jā |
| Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24 V |
| Izejas spriegums stabilizēts | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 16 VA |
| Jauda | 15 W |
| Stabilizēts | Jā |
| Elektriskā savienojuma veids | Spraudņa savienojums |
| Iespējama sliežu montāža | Jā |
| Iespējama montāža pie sienas | Nē |
| Modulārā versija | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts platums | 72 mm |
| Iebūvēts augstums | 68 mm |
| Iespējama tieša montāža | Nē |
| Platums | 72 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 64 mm |
| Piemērots drošības funkcijām | Nē |
| SIL saskaņā ar IEC 61508 | 1 |
| Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 | A līmenis |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.225 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.49 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 294.68 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |