Caurspīdīga rūts, universN, iekšējā kontaktu aizsardzība modulim 300x500mm
| Garums (mm) | 2 |
| Platums (mm) | 462 |
| Augstums (mm) | 290 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 444 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Dziļums | 2.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
