Caurspīdīgas durvis, quadro, H1710 W900
| Garums (mm) | 28 |
| Platums (mm) | 880 |
| Augstums (mm) | 1558 |
| Modelis | Slēdzenes durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Jā |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Jā |
| Platums | 885 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| EMS versija | Nē |
| Materiāls | Cits |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1640 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 905 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
