Caurspīdīgs uzlīmju turētājs VF/VS 450mm
| Garums (mm) | 450 |
| Platums (mm) | 260 |
| Augstums (mm) | 15 |
| Modelis | Marķējuma sloksne/zīme |
| Platums | 450 mm |
| Augstums | 31 mm |
| Dziļums | 0.2 mm |
| Montāžas stāvoklis | Laukā |
| Materiāls | Plastmasas |
| Krāsa | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 450 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 455 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.15 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 15 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 470 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1035 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 117 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
