Caurvades spaile, pelēka, 4²
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 45 |
| Augstums (mm) | 7 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 0.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 6 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 0.5 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 4 mm² |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Skavu pozīciju skaits vienā līmenī | 2 |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 | V0 |
| Platums | 44.5 mm |
| Augstums | 48.5 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Iekšēji savienoti posmi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 127 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
